Zavolajte nám

+421 43 42 90 779 +421 43 43 00 370

Kalitek Slovakia, s.r.o.

Stará Tehelňa - areál
038 52 SUČANY

o kalitek slovakia

kto sme

Máme 23 ročné skúsenosti

Spoločnosť Kalitek – Slovakia vznikla v roku 2000 a zaoberá sa projektovaním, výrobou a realizáciou hliníkových a PVC konštrukcií- dverí , okien, presklených fasád, zimných záhrad, pergol, posuvných a požiarných dverí ako aj presklených interierových systémov a zábradlí. Naše riešenia splňajú všetky technické a bezpečnostné normy EU s ohľadom na požiadavky zákazníka. „Robíte najkrajšie fasády rodinných domov“ – aj toto bol pozitívny feedback od nášho klienta.

hliníkové okná dvere

Náš prístup

Naša spoločnosť vždy kládla dôraz na odbornosť, starostlivosť o detaily a osobný prístup. Naši zákazníci si nás vyberajú pre našu reputáciu spoľahlivosti a výborných výsledkov. Nezáleží na tom, či je váš projekt malý alebo veľký, sme tu, aby sme poskytli rovnaký stupeň starostlivosti a odbornosti.

Naša vízia

Naša dlhoročná skúsenosť je základom našej vízie pre budúcnosť. Sme odhodlaní pokračovať v poskytovaní najvyššej kvality služieb, investovať do technológií a inovácie, a posúvať hranice v našom odvetví. Plánujeme byť lídrom v obore ešte mnoho rokov a pomáhať našim zákazníkom dosahovať ich ciele.

Rast a rozvoj

Dlhoročný rast spoločnosti Kalitek – Slovakia, s.r.o. je dôkazom našej schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám a trendom v našom odvetví. Naši odborníci a tím pracovníkov využili každú príležitosť na vzdelávanie, získavanie nových zručností a rozširovanie obzorov, čím sa stali vodcami v obore.

Elegancia, ktorá prežije.

Pracovný čas

V súrnych prípadoch nás kontaktujte aj mimo pracovný čas.

© 2023 Vytvoril Pavol Štipka Tvorba webu a SEO stratégia